Vizyon

Türkiye ve çevresindeki ülkelerde, dünya standartlarında ev geliştirme perakendeciliği yapan lider kuruluş olmak.

Misyon

Müşterilerimizin, bol çeşit, fiyat avantajı, uygun ödeme koşulları ve iyi hizmet aracılığıyla ihtiyaçlarına kolay ulaşabilmelerini sağlamak ve bunun sonucu olarak evlerini ve yaşam stillerini geliştirmelerine yardımcı olmak; ev geliştirme perakendeciliği pazarını geliştirmek.

Temel Amacımız

İnsanların evlerini geliştirerek yaşam standartlarını yükseltmeleri için fikirler ve çözümler sağlamak.

Temel Değerlerimiz

Müşteri Odaklı Olmak

 1. Müşteri için iyi ve doğru olana yönelik çalışmak
 2. Sadelik
 3. Samimiyet
 4. Tutarlılık

Değer Yaratmak

 1. Etkinlik ve Verimlilik
 2. Dürüstlük – Güvenilirlik
 3. İnsanlara ve Çevreye Saygı

Birlikte Başarmak

 1. Takım Ruhu
 2. İçtenlik ve Açıklık
 3. Yaratıcılık
 4. Sürekli Gelişim

Sürdürülebilirlik

 1. Çevreye duyarlı yatırımları ve işbirlikleriyle sürdürülebilirlik alanındaki örnek uygulamaları hayata geçiren miniahome, çevresel sorumluluk ve sürdürülebilirlik çalışmalarını Sürdürülebilir Evler, Enerji, Çevre, İnsan, İnovasyon, Sürdürülebilir Tedarik Zinciri başlıkları altında takip eder.
 2. Çevresel sürdürülebilirlik yaklaşımımızı ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi temel gereklilikleri doğrultusunda yönetmeyi hedefliyoruz ve çevresel etkimizi azaltmak istiyoruz. Bu nedenle, çevresel amaçlar ve hedefler belirleyerek sürekli gelişim sağlamayı, çevreyi korumayı ve kirliliği önlemeyi, çevre ile ilgili konularda tüm yasal yükümlülüklere uymayı ve müşterilerimiz için sürdürülebilirliği kolay bir tercih haline getirmeyi hedefliyoruz.